Sortuj według: daty | trafności

Praca Ciesla Szalunkowy w Warszawa

1 - 2 z 2 oferty pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY – ZBROJARZ

FSC Sp. z o.o. w Warszawa, MZ

Wymagania: -udokumentowane doświadczenie zawodowe -dobra organizacja i wydajność pracy -mile widziana znajomość rysunku technicznego -duża samodzielność w

Indeed.com - 2 dni temu -

Cieśla szalunkowy

KROKBUD SP. Z O.O. w Warszawa, MZ

Poszukujemy pracowników, brygady, firmy podwykonawcze na stanowiska cieśli szalunkowych. Wymagane doświadczenie oraz solidność....

Indeed.com - 3 dni temu -

Anluc Zelbety Sp.z o.o. Sp.K w Warszawa, MZ

ANLUC ŻELBETY Sp. zo.o. Sp...

Indeed.com - 5 dni temu -

cieśla szalunkowy

klient serwisu gazetapraca.pl w Warszawa, MZ

Poszukuję Cieśli-szalunkowych...

Pracownik budowlany

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT BUDOWLANYCH STANISŁAW KACHNOWICZ w Warszawa, MZ

Zakres obowiązków: Szalunki systemowe ścian, stropów DOCA, PERI Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Praca tymczasowa NIE oferowana przez agencję: Wymiar etatu:

Zatrudnie Ciesla szalunkowy rozszalunki

łukasz w Warszawa

Witam, zatrudnie ciesle szlunkowego badz osobe ktora pracowala jako pomocnik ciesli, praca godzinowa platna w ostatnim dniu tygodnia wiecej info udziele przez tel.

lento.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta -

Cieśla szalunkowy - budowa dróg i mostów

Warszawa

Przesłanie CV w języku polskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: ciesla@jobs.pl Wymagania: Wymagania: Doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego, Doświadczenie w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem, Doświadczenie przy budowie dróg i mostów, Znajomość rysunku technicznego, Umiejętność składania szalunków systemowych (Peri, Doka), Komunikatywność, Dyspozycyjność. Oferujemy: null Forma kontaktu: ciesla@jobs.pl Informacje o firmie: JOBS PL copyright © 2008 Imedia Group 03-918 W-wa

careerbuilder.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta -
  • (2)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)