Sortuj według: daty | trafności

Praca Media Services w Warszawa

1 - 10 z 182 oferty pracy

Customer-Support Specialist

WebInterpret SAS w Warszawa

RESPONSIBILITIES Interact with our customers through email, phone, chat, forum and social media. You’re a great match if you enjoy delivering excellence, possess fantastic troubleshooting skills and have the ability to dive deep

pracuj.pl - temu 4 dni - zapisz oferta

Sales Executive

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre w Warszawa

With products and services that meet the needs of tomorrow's savvy global travelers, we shape experiences in which every Guest feels cared

hotelcareer.pl - temu 4 dni - zapisz oferta

Junior Media Monitoring Specialist with German

ACCENTURE SERVICES SP. Z O.O. w Warszawa

Pracę jako Junior Media Monitoring Specialist with German w Warszawa

praca.money.pl - temu 10 dni - zapisz oferta

klient serwisu kariera.pl w Warszawa

(business domain) Proven interest in social media channels, media relations, journalism and / or translating Analytical skills and abilities Mindsefor learning business domain (Financial Services) knowledge Proven experience in analyzing

kariera.pl - temu 13 dni - zapisz oferta

Konsultant Telefoniczny

Internet Media Services S.A. w Warszawa

Opis stanowiskaZadania: telefoniczna obsługa klientów w zakresie kontroli poprawności pracy urządzeń, osiąganie wyznaczonych wskaźników efektywności, dbanie o dobry wizerunek firmy. Oferujemy: pracę w młodym i dynamicznym zespole

pracuj.pl - temu 13 dni - zapisz oferta

Specjalista ds. E-Commerce

Integer Group Services sp. z o.o. w Warszawa

Zrozumienie rynku e-commerce, Wiedza i doświadczenie w zakresie e-marketingu (zwłaszcza e-mail marketing, Social Media), Zdolności interpersonalne, Wysoki poziom zorganizowania, terminowość, zorientowanie na cel, Asertywność, rozumiana

Media Monitoring Team Leader

Grupa LinguaJob.pl w Warszawa

Position of Media Monitoring Team LeaderMedia Monitoring Team LeaderResponsibilities:Team managementDay to day operational responsibility for the timely driven analysis of digital media for the entire scope of services of digital

zarabiaj.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta

pracawita.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta

Outsourcing - Digital Media Monitoring Specialist

And / or on-line media assetsAbility to freely write editorial summaries about complex business in high quality to capture the most important aspectsExposure to financial services or proven interest in media relations, journalism

Media Monitoring Specialist with German

Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company, with approximately 275,000 people serving clients in more than 120 countries. Combining unparalleled experience, comprehensive capabilities

  • (183)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)