Sortuj według: daty | trafności

Praca Pisanie Tekstów

1 - 10 z 279 oferty pracy

Redaktor internetowy - nowy

Trade Media International w Warszawa

Zadania: Zajmowanie się treścią online na portalach wydawnictwa; Pisanie reportaży i informacji prasowych z targów, konferencji prasowych, itd. Spotkanie z klientami wydawnictwa; Dbanie o najwyższą jakość materiałów po względem

praca.pl - dziś - zapisz oferta

Edytor tekstów dla firmy Groupon

Urząd Pracy m.st. Warszawy w Warszawa

Obowiązki: pisanie lub redagowanie materiałów dla firmy Groupon (bandery, newslettery); przygotowywanie treści ofert e-commerce

infopraca.pl - temu 5 dni - zapisz oferta

Szczegóły oferty nr: StPr/14/10111 z dnia 2014-09-25 Stanowisko: Edytor tekstów dla firmy Groupon Dane dotyczące oferty Stawka: 1680,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa agencyjna Dane dotyczące wymagań Wymagania: OFERTA

monsterpolska.pl - temu 2 dni - zapisz oferta

zarabiaj.pl - temu 2 dni - zapisz oferta

Praktyki w firmie szkoleniowej

SH Training Doradztwo Personalne i Szkoleniowe w Warszawa

Pisanie i edycja merytorycznych tekstów do gier szkoleniowych; research internetowy; pomoc przy bieżących zadaniach zespołu tworzącego gry.

infopraca.pl - temu 6 dni - zapisz oferta

Research materiałów – pozyskiwanie informacji z sieci, analiza trendów rynkowych; pisanie i edycja krótkich tekstów promocyjnych; tworzenie i porządkowanie baz kontaktów; wsparcie działań promocyjnych (kampanie AdWords, media

Redaktor

Clever Frame International Sp. z o.o. w Wrocław

Jeśli… lekko przychodzi Ci pisanie tekstów dziennikarskich, lubisz i interesujesz się tematyką lifestylową (moda, design, podróże, sport, kultura), czujesz, że świetnie odnajdziesz się w pracy z młodymi, kreatywnymi osobami tworzącymi

mycv.pl - temu 6 dni - zapisz oferta

Staż na stanowisku copywriter (międzynarodowe projekty) - nowy

Gracjan Kleger International Sp. z o.o. w Warszawa / Praktyka

Intensywnym rozwojem poszukujemy stażysty do zespołu copywriterówZadania:- pisanie tekstów w języku polskim i angielskim;- tworzenie skutecznych tekstów sprzedażowych i efektywnych mailingów;- przygotowywanie treści na blogi i

infopraca.pl - dziś - zapisz oferta

Redaktor

pracuj.pl - temu 7 dni - zapisz oferta

Praktyki studenckie w branży turystycznej

F.H.U.P. Florian w Kraków

Praktykistudenckie:Opis stanowiska:- praktyki w branży turystycznej,- sprawowanie opieki nad serwisami WWW,- copywriting – pisanie tekstów marketingowych,- budowanie baz klientów,- link building,- optymalizacja stron pod kątem SEO,- prowadzenie

  • (272)
  • (6)
  • (0)
  • (0)
  • (1)
  • (0)