Sortuj według: daty | trafności

Praca Pomocnik Murarza

1 - 10 z 36 oferty pracy

Murarz/Pomocnik murarza

Prace remontowe z zakresu: murowania, tynkowania, szpachlowania, - prace pomocnicze, renowacyjne, naprawcze, przeróbki, - prace ogólnomurarskie, - prace wykończeniowe.

top-praca.pl - temu 5 dni - zapisz oferta

Praca jako Murarz/Pomocnik murarza w Bardo

praca.gratka.pl - temu 7 dni - zapisz oferta

Praca dla absolwentów szkół budowlanych - od zaraz

Agencja Pracy headhunters w Szczecin

Niemieszkalnych, poszukuje absolwentów szkół budowlanych do pracy na stanowiskach: - Pomocnik Zbrojarza - Pomocnik Cieśli Budowlanego - Pomocnik Murarza Jeśli niedawno ukończyłeś szkołę budowlaną, posiadasz praktyczne umiejętności do

szczeciniak.pl - temu 7 dni - zapisz oferta

Pomocnik murarza

Poznań

Praca jako Pomocnik murarza w Poznań

praca.gratka.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta

Łódź

Praca jako Pomocnik murarza w Łódź

Pomocnik budowlany (pomocnik murarza)

Urząd Pracy m.st. Warszawy w Warszawa

Pomocnik budowlany (pomocnik murarza) Szczegóły oferty nr: StPr/13/6761 z dnia: 2013-09-17 Dane dotyczące ofertyStawka: 13,11 Zmianowość: inna Rodzaj zat.: Umowa zlecenie Dane dotyczące wymagańWymagania: Wymagane doświadczenie

zarabiaj.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta

Szczegóły oferty nr: StPr/13/6761 z dnia 2013-09-17 Stanowisko: Pomocnik budowlany (pomocnik murarza) Dane dotyczące oferty Stawka: 13,11 Zmianowość: inna Rodzaj zat.: Umowa zlecenie Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagane

Pomocnik murarza Anglia

Murarz i pomocnik murarza miejsce wykonywania pracy berkhampstead anglia ok 70 km na polnoc od londynu ilosc osob 3 murarzy i 1 pomocnik dlugosc kontraktu okres probny wynosi 2 tygodnie kontrakt na dwa miesiace z mozliwoscia przedluzenia

praca4u.net - temu 30+ dni - zapisz oferta

Katowice

Murarz i pomocnik murarza Miejsce wykonywania pracy: Berkhampstead, Anglia, ok 70 km na północ od Londynu. Ilość osób: 3 murarzy i 1 pomocnik Długość kontraktu: Okres próbny wynosi 2 tygodnie. Kontrakt na dwa miesiące z możliwością

katowiczak.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta

Murarz/pomocnik murarza

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Obowiązki: prace remontowe z zakresu: murowania, tynkowania, szpachlowania, prace pomocnicze, renowacyjne, naprawcze, przeróbki, prace ogólnomurarskie, prace wykończeniowe. Wymagania: doświadczenie zawodowe, samodzielność w wykonywaniu

  • (36)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)