Sortuj według: daty | trafności

Praca Pracownik w Mosina

1 - 10 z 32 oferty pracy

Pracownik obsługi CZAT - nowy

Klient OPENWORK w Mosina

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku 'Pracownik obsługi CZAT ': Poszukujemy uczniów i studentów zaocznych do 25 lat, szybko piszących na klawiaturze, do obsługi czata internetowego. elastyczne godziny

openwork.pl - temu 1 dzień - zapisz oferta

Pracownik Ochrony

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku 'Pracownik Ochrony': ochrona powierzonych obiektów i mienia zaświadczenie o niekaralności dyspozycyjność sumienność i rzetelność stabilną pracę dobre wynagrodzenie

openwork.pl - temu 6 dni - zapisz oferta

Pracownik produkcji

Progres Sp. z o.o. Sp. k. w Mosina

Pracę jako Pracownik produkcji w Mosina

praca.money.pl - temu 9 dni - zapisz oferta

Pracownik Techniczny

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku 'Pracownik Techniczny ': Montaż urządzeń technicznych Dostawa, uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzeń technicznych Przeprowadzanie przeglądów okresowych Mobilny

openwork.pl - temu 5 dni - zapisz oferta

Świtalski & Synowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Mosina

Opis stanowiska: Ochrona obiektów Nadzór nad bezpieczeństwem i mieniem Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę zmianową Wymagania: Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników

pracuj.pl - temu 5 dni - zapisz oferta

Pracownik magazynu

PROGRES SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Mosina

Agencja Pracy Progres (cert. 5088) zatrudni pracowników na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU w Głuchowie koło Poznania.Obowiązki:- załadunki i rozładunki- obsługa komputera- obsługa skaneraOferta:-

zarabiaj.pl - temu 9 dni - zapisz oferta

Praca w firmie Progres Sp. z o.o. Sp. K. Zobacz podobne oferty APLIKUJĘ Zapisz na koncie Prześlij znajomemu Drukuj Zobacz profil firmy Stanowisko:Pracownik produkcji Miejsce pracy:Mosina Nr referencyjny:SE/MOS Rodzaj umowy:Umowa

monsterpolska.pl - temu 6 dni - zapisz oferta

Stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Mosina Nr referencyjny: SE/MOS Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Pełny etat Imię i Nazwisko: Natalia Bartkowiak Nr telefonu: E-mail: natalia.bartkowiak@grupaprogres.pl Zakres

zarabiaj.pl - temu 6 dni - zapisz oferta

Opis stanowiska: Ochrona obiektów Nadzór nad bezpieczeństwem i mieniem

mycv.pl - temu 9 dni - zapisz oferta

Pracownik Administracji

FCC CONSTRUCCION S.A. w Mosina

Znajomość zagadnień związanych z pracą Działu Administracji (faktury, dostawcy, rozliczenia kasowe, umowy, zamówienia, bazy danych, arkusze kalkulacyjne, korespondencja, archiwizacja) Wymagana znajomość języka angielskiego na

zarabiaj.pl - temu 30+ dni - zapisz oferta
  • (2930)
  • (22)
  • (3)
  • (2)
  • (10)
  • (0)