Sortuj według: daty | trafności

Praca Wieszanie Kurczakã£â³w

1 - 10 z 464 oferty pracy

[Bezpośrednie] Java Developer at Codedose Sp. z o.o. - nowy

Wrocław

Doświadczenie w Java, JPA/Hibernate i Spring MVC. Interesujesz się budową aplikacji internetowych, a znając SQL odkryjesz tajemnice każdej bazy danych. Chcesz rozwijać znajomość angielskiego w codziennej pracy, stosować w praktyce

pracujwit.pl - temu 1 dzień - zapisz oferta -

[Agencja Pracy] .NET Developer at GoWork - nowy

Warszawa

GoWork Professionals w imieniu Klienta â znanej firmy konsultingowej, działającej w obszarze IT – poszukuje osoby na stanowisko: .NET Developer Nr referencyjny: NET-10-2014 Miejsce pracy: Warszawa Podstawowe obowiązki:– programowanie

[Agencja Pracy] Java Developer at Rinf spółka z o. o. - nowy

Wrocław

Bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV Oczekiwania:– Znajomość programowania w Java: Spring, WebServices – Doświadczenie na podobnym

[Agencja Pracy] Młodszy Programista/Asystent at GoWork - nowy

Warszawa

Zadania:– wsparcie programistyczne w dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb klientów firmy – pomoc Technical Leaderowi w realizacji bieżących projektów – optymalizacja oprogramowania i pomoc w testowaniu rozwiązań – diagnoza

Administrator baz danych â Oracle/ SQL

ING Bank Śląski S.A. w Katowice

Danych Oracle, MS SQL Prowadzenie prac projektowych w zakresie nowych rozwiązań Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym banku MoĹźliwość pracy z najnowszymi technologiami w obszarze IT, który stanowi jedną z kluczowych

karierawfinansach.pl - temu 5 dni - zapisz oferta -

[Bezpośrednie] Młodszy Programista â Webdeveloper at nazwa.pl

Kraków

Samodzielność w działaniu nad innowacyjnymi funkcjonalnościami oraz wdrażanie ich w życie. W zamian oferujemy: – pracę w zgranym i doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach (biuro w centrum Krakowa)

pracujwit.pl - temu 4 dni - zapisz oferta -

[Bezpośrednie] Projektant Systemów Informatycznych at O&S Computer Soft Sp. z o.o.

Katowice

Danych: Oracle, MySQL · umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL · doświadczenie w programowaniu w środowisku Eclipse · doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przy wykorzystaniu Enterprise Architect · znajomość programowania

pracujwit.pl - temu 7 dni - zapisz oferta -

[Agencja Pracy] Programista .NET at Arche- Consulting

Wrocław

Desktopowych, â¢rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji, â¢projektowanie i optymalizacja baz danych. Firma oferuje: â¢pracę w młodym, dynamicznym zespole, w prestiżowej i stale rozwijającej się firmie, â¢możliwość

pracujwit.pl - temu 5 dni - zapisz oferta -

[Agencja Pracy] Senior Consultant SAP ABAP at Arche Consulting

Wrocław

¢Udział w zadaniach poza projektowych; â¢Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników; â¢Reprezentowanie firmy w działaniach marketingowych. Wymagania: â¢Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy projektowej w technologiach

[Bezpośrednie] SPECJALISTA DS. GOOGLE ADWORDS at Ideo Sp. z o.o.

Kraków

GOOGLE ADWORDS Zakres obowiązków: â¢Planowanie długofalowych strategii oraz jednorazowych kampanii Google Adwords, â¢Konfigurowanie kampanii linków sponsorowanych oraz ich stała optymalizacja, â¢Stała analiza, mierzenie konwersji

pracujwit.pl - temu 8 dni - zapisz oferta -
  • (462)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (2)